Skip to main content

Makijaż permanentny

 

  • Brwi metodą ombre
  • Kreska metodą cieniowania / liner
  • - Górna
  • - Dolna
  • - Razem
  • Usta metodą cieniowania / efekt szminki
  • W cenę wliczana jest korekta wykonywania po ok. miesiącu

 

 

Makijaż permanentny jest to specjalistyczny zabieg kosmetyczny podkreślenia brwi, oczu i ust. W tym celu wprowadzany jest pod skórę barwnik. Od tatuażu odróżnia go warstwa skóry, w jaką wprowadzany jest pigment- w przypadku makijażu permanentnego aplikuje się go głęboko w naskórek, nie przekraczając jednak jego warstwy podstawnej, płycej niż w przypadku tatuażu (gdzie pigment wprowadzany jest w skórę właściwą, czego efektem jest tatuaż stały, na całe życie).

Makijaż w naszym salonie wykonywany jest przy użyciu nowoczesnego sprzętu niemieckiej produkcji- Berlin PMU Liner 2, dzięki czemu możliwe jest wykonania każdej, nawet najbardziej zaawansowanej pigmentacji. Wszystkie barwniki posiadają certyfikat oraz spełniają międzynarodowe normy i rozporządzenia dotyczące produktu medycznego. Są neutralne dla organizm i nie posiadają szkodliwych konserwantów. Dostępnych jest wiele kolorów, możliwe jest też mieszanie pigmentów, aby stworzyć nowy, spersonalizowany kolor.

 

Dla kogo?

Jeśli chcesz skrócić poranny makijaż do minimum, a nawet do jednego spojrzenia w lustro, to warto skusić się na zabieg makijażu permanentnego.

Brwi

Czy chciałabyś zostać posiadaczką pięknych, symetrycznych brwi, które odmłodzą twoją twarz, dodadzą jej uroku i wyrazistości? Jeśli twoje brwi są naturalnie bardzo jasne, rzadkie lub asymetryczne, a Tobie szkoda czasu, aby je codziennie malować lub sama nie potrafisz nadać im wymarzonego kształtu, to idealnym rozwiązaniem dla ciebie może okazać się właśnie makijaż permanentny. Jeśli kojarzysz ten zabieg z nienaturalnym efektem, sztucznym i rzucającym się w oczy lub masz obawy, że nie będziesz zadowolona, to chciałabym Cię zapewnić, że w naszym salonie pracujemy z pełną świadomością, że najpiękniejszy efekt to taki, który jest jak najbliższy twojej naturze. Znamy się na sztuce dopasowania kształtu i koloru do rysów twojej twarzy, wieku i typu kolorystycznego urody, dlatego efekt końcowy jest delikatny i naturalny.

Usta

Pięknie podkreślone usta w leniwy, niedzielny poranek, nad jeziorem, w łóżku, codziennie i o każdej porze? To możliwe dzięki temu zabiegowi. Jeśli chciałabyś podkreślić kolor swoich ust, poprawić ich kształt, zyskać wrażenie “pełnych ust” poprzez cieniowanie kolorem, makijaż permanentny ust to zabieg dla Ciebie.

Oczy

Chciałabyś cieszyć się zawsze wyrazistym spojrzeniem bez poświęcania czasu na codzienny makijaż? To możliwe dzięki makijażowi permanentnemu. Jeśli zależy ci na zagęszczeniu linii rzęsy czy podkreśleniu oczu jak eyelinerem, to makijaż permanentny oczy to zabieg dla Ciebie.

Przed zabiegiem

Brwi

Warto 2-3 tygodnie przed zabiegiem nie regulować brwi. Panie o cerze tłustej i nadmiernie rogowaciejącej mogą wykonać przed zabiegiem peeling oraz maseczkę regulującą wydzielanie sebum. Panie o cerze suchej mogą wykonać maseczkę bądź zabieg intensywnie nawilżający. Nie jest to konieczne, ale z pewnością ułatwi zabieg.

Usta

Konieczne jest przyjmowanie 2-3 dni przed zabiegiem leku przeciwwirusowego Heviran 800 mg. Usta powinny być gładkie i nawilżone.

Oczy

W przypadku posiadania sztucznych rzęs, należy je usunąć. Warto też zadbać o odpowiednie nawilżenie powiek, stosując krem nawilżający.

 

Przebieg zabiegu

Etap wstępny

1. Rozmowa z klientką o ewentualnych przeciwskazaniach oraz jej oczekiwaniach.

2. Wykonanie rysunek wstępnego (w przypadku brwi poprzedzony precyzyjnym pomiarem), dobieranie koloru

 

Etap właściwy

3. Wykonywanie makijażu

Zabieg wykonywany jest ze znieczuleniem, przy użyciu jednorazowych igieł w pełni bezpiecznie przy zachowaniu zasad sterylności.

Pielęgnacja po zabiegu

Zabiegi kosmetyczne, basen, solarium, sauna do 10 dni po zabiegu są niewskazane.

brwi

Po zabiegu kolor brwi jest intensywny, ale w ciągu tygodnia naskórek się łuszczy (może powstawać strupek), a wraz z nią pigment, który blednie do 50%. Po zabiegu skóra jest wrażliwa, dlatego należy ją traktować delikatnie. Brwi nawilżamy kremem otrzymanym z witaminą E.

usta

Po 7 dniach, początkowo bardzo intensywny, kolor blednie do 50%. Przez 2 tygodnie usta trzeba intensywnie nawilżać zaleconym kremem z witaminą E i traktować delikatnie.

Oczy

Przez kilka pierwszych dni nie należy stosować mascary. Powieki należy nawilżac przez następne dni.

czas trwania: 2,5-3h